Aga & Wojtek – plenerowy ślub na klifie

Aga & Wojtek – niezwykłe wesele na klifie Winnicy Nawrot

Agnieszka i Wojtek to para, która zdecydowanie nie bała się podjąć wyzwań. Ich ślub odbył się bowiem na jednym z najpiękniejszych nadmorskich klifów, co dodało ceremonii jeszcze więcej romantyzmu i magii. Wybór miejsca był naprawdę trafiony – Winnica Nawrot w Mechelinkach zrobiła wrażenie na każdym, kto odwiedził to miejsce.

Sama uroczystość odbyła się na klifie, co dało zapierający dech w piersiach widok na morze. Para przyrzekła sobie miłość i wierność, otoczeni bliskimi i przyjaciółmi. Nic dziwnego, że taka oprawa emocjonalnie poruszyła wszystkich zgromadzonych gości.

Po ceremonii przyszedł czas na wesele, które odbyło się również w Winnicy Nawrot. Jednak nie był to zwyczajny wieczór pełen tańców i zabaw. Aga i Wojtek postanowili sprawić, by ich wesele było niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nich, ale i dla gości.

Podczas wesela goście mieli okazję zobaczyć grupę rekonstrukcyjną ułanów, której członkiem jest sam Pan Młody. To był niesamowity widok – wojownicy w historycznych strojach, wykonujący precyzyjne manewry na wierzchowcach. Taki element wesela na pewno zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.

Cała uroczystość, od samej ceremonii, po niecodzienne atrakcje podczas wesela, była zapisana przez nas na zdjęciach. Cieszę się, że mogłem być częścią tak wyjątkowego dnia i uwiecznić te niezapomniane momenty dla Agi i Wojtka.

Organizacja tak wyjątkowego wesela z pewnością była dużym wyzwaniem, jednak Aga i Wojtek poradzili sobie z tym doskonale. Ich wesele było nie tylko romantyczne, ale i pełne niespodzianek, które zrobiły wrażenie na wszystkich gościach. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowej uroczystości i uwiecznić te niezwykłe momenty na naszych zdjęciach.

 

Ślub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot Mechelinki

Ślub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot Mechelinki Ślub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiŚlub plenerowy na klifie Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot Mechelinki Przyjęcie weselne Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot Mechelinki Przyjęcie weselne Winnica Nawrot MechelinkiPrzyjęcie weselne Winnica Nawrot Mechelinki Przyjęcie weselne Winnica Nawrot Mechelinki