Aga & Wojtek – sesja ślubna w Skalnym Mieście (Czechy)

Sesja fotograficzna Agi i Wojtka w Skalnym Mieście, Adrspach (Czechy)

Agnieszka i Wojtek postanowili zaszaleć i zorganizować swoją sesję plenerową w czasie zimy, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Wbrew pozorom, to był strzał w dziesiątkę, ponieważ wybrali na tę okazję jedno z najpiękniejszych miejsc w Czechach – Skalne Miasto. W zimowej scenerii miejsce to robi niezwykłe wrażenie, a dodatkowo udało nam się uniknąć tłumu turystów, którzy latem przesiadują tam od rana do wieczora.

Miejsce to słynie z niezwykłych formacji skalnych, które powstały w wyniku erozji i wietrzenia piaskowców. Wśród formacji można znaleźć m.in. „Oko w Głowie”, „Wieżę Babel”, „Grzyb”, „Drabiny” czy „Mostek Zakochanych”. Każde z nich prezentuje się niezwykle malowniczo i stanowi doskonałe tło dla sesji zdjęciowej.

Zdjęcia w Skalnym Mieście są niezwykle popularne i chętnie wybierane przez pary młode na sesje plenerowe. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na niepowtarzalną scenerię, która gwarantuje niezapomniane ujęcia. Dodatkowo, miejsce to oferuje wiele możliwości – można stworzyć romantyczne kadry, ale też zaszaleć i zrobić coś nietypowego.

Sesja Agi i Wojtka w Skalnym Mieście była niezwykle udana. Para młoda była bardzo otwarta na nowe pomysły i chętnie współpracowała z nami. Efekty tej współpracy są widoczne na zdjęciach – widać na nich radość i miłość, jakie para do siebie czuje.

Jeśli szukasz pomysłu na sesję plenerową, to Skalne Miasto z pewnością może Cię zainteresować. To nie tylko malownicze miejsce, ale też doskonałe tło dla niezapomnianych zdjęć. Jeśli jednak planujesz tam swoją sesję, pamiętaj o odpowiednim ubraniu – zimą w tym miejscu jest bardzo zimno, a formacje skalne mogą być śliskie.

Podsumowując, sesja Agi i Wojtka w Skalnym Mieście była wyjątkowa i udana. Ta para młoda udowodniła nam, że warto zaszaleć i zorganizować swoją sesję plenerową w nietypowym miejscu, takim jak Skalne Miasto.

Sesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach Czechy Sesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach CzechySesja plenerowa w Skalnym Mieście Adrspach Czechy