Iza & Bartek – plenerowy ślub w ZDP Roskosz

Iza & Bartek – plenerowy ślub w ZDP Roskosz koło Białej Podlaskiej

Iza i Bartek to para młoda, którą miałem przyjemność poznać w trakcie ich plenerowego ślubu w ZDP Roskosz koło Białej Podlaskiej. W ciągu kilku godzin udało mi się uwiecznić na zdjęciach to, co dla nich najważniejsze – miłość, radość, emocje i przyjaźń.

Zarówno ceremonia ślubna, jak i sesja zdjęciowa odbyła się w przepięknym otoczeniu przyrody. ZDP Roskosz to idealne miejsce dla par, które pragną ślubu wśród zieleni, drzew i kwiatów. To także miejsce, które zapewnia niepowtarzalną atmosferę i spokój, których szukają pary, które chcą uciec od zgiełku miasta i zatopić się w romantycznej scenerii.

Para młoda zaprosiła swoich najbliższych na intymną uroczystość ślubną, która odbyła się w plenerze, a następnie para młoda wraz z gośćmi bawiła się przy muzyce na parkiecie, w doskonale przygotowanym plenerowym namiocie. Impreza weselna trwała do późnych godzin nocnych, a ja miałem przyjemność uwiecznić na zdjęciach uśmiechy, tańce i zabawę.

ZDP Roskosz koło Białej Podlaskiej to miejsce, które polecamy każdej parze, która pragnie uciec od miejskiego zgiełku i wziąć ślub w romantycznej scenerii przyrody. To piękne i malownicze miejsce, które pozwoli Ci stworzyć niezapomniane wspomnienia.

fotograf ślubny biała podlaska roskosz ślub plenerowy w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiejślub plenerowy w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiejślub plenerowy w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiejślub plenerowy roskosz biała podlaskafotograf ślubny biała podlaska roskoszfotograf ślubny biała podlaska roskoszfotograf ślubny biała podlaska roskoszfotograf ślubny biała podlaska roskosz

wesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiej wesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiejwesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiej wesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiejwesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiej wesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiejwesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiej wesele w pałacu Roskosz koło Białej Podlaskiej